W ciągu minionych kilku lat przeszedłem ponad 16 000 km, wędrując w górach Europy i Azji. Tutaj piszę o tym, jak to robię. Opowiadam o sprzęcie, jakiego używam, o sposobach na łatwiejsze poznawanie świata, o swoich doświadczeniach i refleksjach. Teksty na blogu docierają co miesiąc do 13 000 unikalnych użytkowników. Profil FB to ponad 9000 obserwujących i średni zasięg 20 000 osób tygodniowo, na Instagramie – 1800 obserwujących.

strona_www_statystyki

Współpracowałem i współpracuję z polskimi i międzynarodowymi firmami outdoorowymi oraz takimi, dla których góry i przyroda są naturalnym środowiskiem działania. Dla nich nasza współpraca oznacza możliwość testowania sprzętu w skrajnych warunkach, na dystansach liczących tysiące kilometrów. Dla mnie – możliwość realizowania ambitnych marzeń. Recenzje i porady sprzętowe na stronie są wskazówką i inspiracją dla moich czytelników.

Moimi partnerami są i były:

lukasz_supergan_wspolpraca

Książki, artykuły

Dwie ważne dla mnie wędrówki – przejście Łuku Karpat oraz irańskich gór Zagros – opisałem w książkach. Relacje i zdjęcia z wypraw – łącznie około 50 artykułów w prasie i 200+ „cyfrowych” – miałem przyjemność publikować m.in. w:

lukasz_supergan_wspolpraca

Moje teksty przeczytasz też na górskim portalu 8ACADEMY.PL.

Wystąpienia publiczne

O swoich doświadczeniach opowiadam także na żywo. Od krótkich wystąpień keynote na konferencjach TEDx, przez prezentacje na festiwalach, po praktyczne warsztaty podróżnicze i sprzętowe. Co roku w spotkaniach tych uczestniczy do 10 000 osób.

Testy, współpraca podczas wypraw

Z przyjemnością podejmuję się testów sprzętu górskiego oraz współpracy z markami nawiązującymi w swoich działaniach – niekoniecznie wprost! – do outdooru, turystyki pieszej, wędrówek, alpinizmu. Piszę o wszystkim, co może być wsparciem podczas długiej podróży, samotnego przebywania wśród dzikiej przyrody lub trudnej wyprawy górskiej. Może być to artykuł, test produktu lub długofalowa współpraca na lata.

Masz pytania? Zapraszam:

email-address